akcesoria
GXT 253 Emita Ramię do mikrofonu
- Rodzaj: Statyw
- Wymiary:
417 x 114 x 39 mm
- Waga: 0.588
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
118,93 zł / szt
146,28 zł brutto
GXT 253 Emita Ramię do mikrofonu
Regulowane ramię mocowane do blatu pozwoli ustawić mikrofon w najdogodniejszym położeniu podczas streamowania lub vlogowania.
Cechy główne produktu:
- Obrót w zakresie 360 stopni
- Zintegrowany kabel o długości 290 cm ze złączem USB-B
- Mocny zacisk pozwala dobrze przymocować ramię do biurka lub stołu
- Pasuje do wszystkich popularnych mikrofonów (adapter 5/8 w zestawie)
- Zestaw zawiera wysokiej jakości uchwyt antywstrząsowy redukujący drgania (średnica 95 mm)
- Wymiary ramienia: 35 mm x 40 mm (pionowe x poziome)
- Utrzyma mikrofony ważące do 900 g
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 270 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | 417 x 114 x 39 mm |
| Waga | 0.588 |
| Akcesoria w zestawie | - Ramię |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |