akcesoria
GXT 253 Emita Ramię do mikrofonu
- Rodzaj: Statyw
- Wymiary:
417 x 114 x 39 mm
- Waga: 0.588
- Full specification
Status: Out of stock
118.93 zł / szt
146.28 zł gross
GXT 253 Emita Ramię do mikrofonu
Regulowane ramię mocowane do blatu pozwoli ustawić mikrofon w najdogodniejszym położeniu podczas streamowania lub vlogowania.
Cechy główne produktu:
- Obrót w zakresie 360 stopni
- Zintegrowany kabel o długości 290 cm ze złączem USB-B
- Mocny zacisk pozwala dobrze przymocować ramię do biurka lub stołu
- Pasuje do wszystkich popularnych mikrofonów (adapter 5/8 w zestawie)
- Zestaw zawiera wysokiej jakości uchwyt antywstrząsowy redukujący drgania (średnica 95 mm)
- Wymiary ramienia: 35 mm x 40 mm (pionowe x poziome)
- Utrzyma mikrofony ważące do 900 g
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | 417 x 114 x 39 mm |
| Waga | 0.588 |
| Akcesoria w zestawie | - Ramię |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 990 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 270 x 380 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |