akcesoria
Gwiazdki Glow
- Nr katalogowy:
5210
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Naklejki na ścianę
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,99 zł / szt
17,21 zł brutto
Prawdziwe gwiazdy wśród ozdób!
Zestaw 16 fluorescencyjnych gwiazdek, które odmienią Twój dom.
Przyklej świecącą ozdobę do ścian, okien, choinki lub prezentu. Udekoruj swój pokój by wyglądał niepowtarzalnie. Wystarczy naświetlić wybrane elementy przez minutę, wyłączyć światło i obserwować jak świecą (ze świecą podobnych szukać). Zabawę możesz rozpoczynać ciągle od nowa.
| Waga | 76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 250 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 5210 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Naklejki na ścianę |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17.5 x 25 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 2 duże gwiazdki |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |