akcesoria
Gwiazdki Glow
- Nr katalogowy:
5210
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Naklejki na ścianę
- Full specification
Status: Out of stock
13.99 zł / szt
17.21 zł gross
Prawdziwe gwiazdy wśród ozdób!
Zestaw 16 fluorescencyjnych gwiazdek, które odmienią Twój dom.
Przyklej świecącą ozdobę do ścian, okien, choinki lub prezentu. Udekoruj swój pokój by wyglądał niepowtarzalnie. Wystarczy naświetlić wybrane elementy przez minutę, wyłączyć światło i obserwować jak świecą (ze świecą podobnych szukać). Zabawę możesz rozpoczynać ciągle od nowa.
| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 250 x 175 cm |
Technical Specifications
| Brand | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 5210 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Naklejki na ścianę |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17.5 x 25 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 2 duże gwiazdki |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |