Promocje zabawek
Robot Knabo 1
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Nr katalogowy:
075000
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
74,00 zł / szt
91,02 zł brutto
Robot Knabo Smart Kosmiczny Zwiadowca
Dwa wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 789 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 260 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Nr katalogowy | 075000 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary | Wysokość: 22 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 26 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |