grzechotki i gryzaki
Grzechotka Słonik 18 cm kolorowy
- Bezpieczeństwo:
Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9217
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
16,00 zł / szt
19,68 zł brutto
Grzechotka Słonik 18 cm kolorowy
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9217 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 175 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |