Projektor XP-E501U WUXGA 5000Lm
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
XP-E501U
- Poziom hałasu: 39
- Pełna specyfikacja
Sharp E501U
Wysoka jasność, niskie koszty Dzięki znakomitej wydajności projekcji przy imponująco niskich całkowitych kosztach eksploatacji projektor Sharp E501U jest atrakcyjny dla świadomych kosztów użytkowników, którzy wymagają profesjonalnej niezawodności. Ten kompaktowy projektor laserowy WUXGA o jasności 5000 lumenów i odwzorowaniu wyraźnych kolorów dzięki technologii 3LCD oznacza się potężną wyrazistością obrazu przy masie zaledwie 5 kg. Zaprojektowany z myślą o uniwersalności projektor E501U oferuje elastyczne opcje instalacji i długą trwałość, dzięki czemu idealnie nadaje się do sal lekcyjnych, obiektów szkoleniowych i sal konferencyjnych. Łącząc w sobie wysoką wydajność, niskie koszty utrzymania i wyjątkową wartość stanowi rozsądny wybór dla każdej oszczędnej instalacji.
Kluczowe funkcje
- Profesjonalna i elastyczna instalacja wszechstronna charakterystyka projekcji pozwala na proste pozycjonowanie projektora, ułatwiając instalację i potencjalnie obniżając koszty konfiguracji.
- Skorzystaj z niższych całkowitych kosztów posiadania najwyższa niezawodność, bezobsługowa praca, niskie zużycie energii i trwałość do 20 tys. godzin; laserowe źródło światła zapewnia znacznie niższe całkowite koszty eksploatacji.
- Grupa ryzyka 2 ze względu na zgodność z grupą ryzyka 2 nie są wymagane żadne zalecane środki ostrożności.
- Oszczędne zarządzanie urządzeniami oszczędność wysiłku podczas zarządzania wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z centralnej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2.
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 490 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | XP-E501U |
| Poziom hałasu | 39 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,65:1 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,37:1 |
| Jasność | 5000 |
| Pobór mocy | 310 |
| Wymiary | 390 x 128 x 294 (bez nóżek i obiektywu) |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry | Cechy Specjalne
|
| Obiektyw | F= 1,6-1,76, f= 19,16-23,02 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 30 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.85 |
| Maksymalna odległość ekranu | 11 |
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Zoom | 1,2x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |