zabawa w dom
Zestaw Creative Chefs Ciasteczka
- Nr katalogowy:
488801-INT
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,56 zł / szt
53,58 zł brutto
Creative Chefs Ciasteczka
Creative Chefs pozwala dzieciom rozwijać kreatywność poprzez naukę, zabawę i wykorzystanie wyobraźni. Dzięki szczegółowym i funkcjonalnym elementom, plastycznej masie Make It! Mix i nie tylko, dzieci mogą tworzyć repliki swoich ulubionych potraw.
- 8+ realistycznych akcesoriów kuchennych
- Zawiera plastyczną masę wielokrotnego użytku Make It! Mix
- Hiperrealistyczny zestaw do zabawy w gotowanie
- Łączy kreatywną zabawę z odgrywaniem ról
- Zachęca dzieci do interakcji i rozwijania umiejętności kreatywnych
- Zbierz całą serię, aby cieszyć się kompletną kreatywną kuchnią
| Waga | 735 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 150 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 488801-INT |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Dania i składniki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 13 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |