gry
Gra Wyścigi Hot Wheels
- Nr katalogowy:
304-92154
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
48,70 zł / szt
59,90 zł brutto
Gra Wyścigi Hot Wheels
Tradycyjna gra planszowa z gęsią na licencji Hot Wheels. Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!
| Waga | 710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 255 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-92154 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Marka | Hot Wheels |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 6 x 25,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |