Podkaszarka Bosch Easy cut
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
2774
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
KL 2774 Podkaszarka Bosch New "Easy Cut"
Dzięki podkaszarce do trawy dla dzieci Bosch Easy Cut firmy Klein mali miłośnicy ogrodnictwa mogą pracować tak samo jak dorośli! Szczegółowa replika z realistycznymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi gwarantuje autentyczne wrażenia podczas zabawy. Po włączeniu zasilanej akumulatorem podkaszarki do trawy słychać autentyczny dźwięk silnika, a głowica kosząca zaczyna się obracać i świeci zupełnie jak w prawdziwym narzędziu ogrodowym. Ta zabawka nie tylko inspiruje swoimi efektami, ale także rozwija zdolności motoryczne, koordynację ręka-oko i wyobraźnię małych ogrodników. Podczas gdy dzieci uczą się przez zabawę, jak korzystać z narzędzi ogrodniczych, jednocześnie świetnie się bawią na świeżym powietrzu, w swoim własnym ogrodzie. Podkaszarka Bosch to idealna zabawka dla wszystkich młodych, początkujących ogrodników.
| Waga | 961 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 620 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 2774 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Ogrodnik |
| Wymiary | 16 x 16 x 80 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |