gry
Gra UNO Jurassic World Odrodzenie
- Nr katalogowy:
JFT28
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Gry karciane
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,00 zł / szt
28,29 zł brutto
Fani filmu Jurassic World: Odrodzenie zachwycą się specjalną odsłoną gry karcianej UNO. W tej grze z kartami o grafikach inspirowanych ulubionymi postaciami i scenami z filmu gracze dopasowują kolory i cyfry jest tu nawet reguła specjalna, która pozwala zmusić kogoś do dobrania pięciu kart! I nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Doskonały prezent dla fanów filmu Jurassic World: Odrodzenie i wielbicieli gier karcianych od 7 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Fani UNO zachwycą się grafikami inspirowanymi postaciami i dinozaurami z filmu Jurassic World: Odrodzenie.
- Rozgrywka toczy się w klasyczny sposób: gracze dopasowują kolory i numery, aby pozbyć się wszystkich swoich kart.
- Reguła specjalna polega na tym, że gracze muszą pokazać swoją kartę w odgórnie wybranym kolorze albo dobrać 5 kart!
- Nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta!
- Ta gra karciana dla 210 graczy powyżej 7 lat to kreatywny prezent dla fanów filmu Jurassic World: Odrodzenie.
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 95 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | JFT28 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 10 |
| Marka | Jurassic World |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 8.99 x 10.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |