ekspresy do kawy
Ekspres do kawy CUBE 4102 kremowa biel
- Moc: 1455
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 459,00 zł / szt
1 794,57 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nivona |
|---|---|
| Moc | 1455 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.4 |
| Spieniacz do mleka | Nie |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 |
| Wymiary | 320 x 210 x 210 mm |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 7100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 300 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |