akcesoria
Nadmuchiwany cel Dinozaur Dino Attack
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
4862
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,00 zł / szt
33,21 zł brutto
Nadmuchiwany cel Dino Attack
Przygotuj się na inwazję dinozaurów z nadmuchiwanym celem T-Rex o wysokości 1 metra. Cel posiada podstawę do napełnienia wodą lub piaskiem. Nadmuchiwany cel T-Rex jest idealny do nauki celowania, pomogą w tym 3 różne wskaźniki punktowe. Rzuć wyzwanie znajomemu, aby zobaczyć kto odda najlepszy strzał lub rozegraj bitwę Dino. Czy trafisz w Dino zanim cię dopadnie?
| Waga | 424 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 60 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU X-Shot |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 4862 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Tarcze |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5.5 x 19 x 26.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |