akumulatory/baterie
GP 1272 F2 12V 7.2Ah GP1272F2
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla ładowania: -15 ~ 40 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla przechowywania: -15 ~ 40 stopni C
- Zale - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
66.30 zł / szt
81.55 zł gross
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Waga | 2.4 |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny prąd rozładowania: 130A (5 sek) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7.2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 65 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |