golarki
Golarka męska 03615-1016
- Model:
Travel Shaver 03615-1016
- Czas pracy na baterii/bateriach: 45
- Czas ładowania: 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
50,34 zł / szt
61,92 zł brutto
Bezprzewodowa golarka podróżna Travel Shaver 03615-1016
- Wymienne ostrza i folia umożliwiają golenie tuż przy skórze
- 45 minut pracy bezprzewodowej
- W zestawie wygodny pokrowiec podróżny i inne akcesoria
| Waga | 285 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 100 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wahl |
|---|---|
| Model | Travel Shaver 03615-1016 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 |
| Czas ładowania | 8 |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Trymer | Nie |
| Seria | Wahl Travel Shaver |
| Wymiary | Szerokość ostrza: 17 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |