golarki
Golarka męska 03615-1016
- Model:
Travel Shaver 03615-1016
- Czas pracy na baterii/bateriach: 45
- Czas ładowania: 8
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
50.34 zł / szt
61.92 zł gross
Bezprzewodowa golarka podróżna Travel Shaver 03615-1016
- Wymienne ostrza i folia umożliwiają golenie tuż przy skórze
- 45 minut pracy bezprzewodowej
- W zestawie wygodny pokrowiec podróżny i inne akcesoria
| Weight | 285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 100 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wahl |
|---|---|
| Model | Travel Shaver 03615-1016 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 |
| Czas ładowania | 8 |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Trymer | Nie |
| Seria | Wahl Travel Shaver |
| Wymiary | Szerokość ostrza: 17 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |