gniazdka inteligentne
Gniazdo smart CE2P
- Wymagania środowiskowe:
Wilgotność pracy: 10%-90% RH, bez kondensacji
- Zasięg: 70
- Wymiary:
85 x 55 x 55 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,51 zł / szt
32,61 zł brutto
Inteligentna wtyczka CE2P obsługuje teraz protokół Matter, co umożliwia integrację z jeszcze większą liczbą inteligentnych urządzeń. CE2P wspiera również sterowanie głosowe za pomocą asystentów Alexa i Google Home, dzięki czemu może współpracować z różnymi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu, czyniąc je bardziej inteligentnymi, energooszczędnymi i bezpiecznymi.
| Waga | 121 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 60 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność pracy: 10%-90% RH, bez kondensacji |
| Zasięg | 70 |
| Wymiary | 85 x 55 x 55 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |