gniazdka inteligentne
Gniazdo smart CE2P
- Wymagania środowiskowe:
Wilgotność pracy: 10%-90% RH, bez kondensacji
- Zasięg: 70
- Wymiary:
85 x 55 x 55 mm
- Full specification
Status: Out of stock
26.51 zł / szt
32.61 zł gross
Inteligentna wtyczka CE2P obsługuje teraz protokół Matter, co umożliwia integrację z jeszcze większą liczbą inteligentnych urządzeń. CE2P wspiera również sterowanie głosowe za pomocą asystentów Alexa i Google Home, dzięki czemu może współpracować z różnymi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu, czyniąc je bardziej inteligentnymi, energooszczędnymi i bezpiecznymi.
| Weight | 121 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność pracy: 10%-90% RH, bez kondensacji |
| Zasięg | 70 |
| Wymiary | 85 x 55 x 55 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | AC 220~240V, 50/60Hz |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |