kontrolery
Pilot inteligentny IR1
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: od -10 do +50 stopni Celsjusza
- Zasięg: 8
- Wymiary:
67.7 x 67.7 x 34 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
38,18 zł / szt
46,96 zł brutto
Uniwersalny pilot na podczerwień obsługuje inteligentne sterowanie oraz powiązania scenariuszy dla większości urządzeń na podczerwień dostępnych na rynku (klimatyzatory, telewizory, projektory, wentylatory itp.). Chmurowa biblioteka kodów podczerwieni obsługuje ponad 8000 modeli urządzeń na podczerwień.
| Waga | 106 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 85 x 50 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: od -10 do +50 stopni Celsjusza |
| Zasięg | 8 |
| Wymiary | 67.7 x 67.7 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | DC 5V,1A Micro USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |