głowy do stylizacji
Głowa do czesania Natalia
- Nr katalogowy:
182006
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Natalia
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
75,00 zł / szt
92,25 zł brutto
Głowa do czesania Natalia
Zestaw umożliwia czesanie i tworzenie fryzur na głowie lalki.
| Waga | 749 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 320 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 182006 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Natalia |
| Wymiary | 28 x 25 x 12 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 33 x 22 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |