głowy do stylizacji
Głowa do czesania Natalia
- Nr katalogowy:
182006
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Natalia
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
75.00 zł / szt
92.25 zł gross
Głowa do czesania Natalia
Zestaw umożliwia czesanie i tworzenie fryzur na głowie lalki.
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 182006 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Natalia |
| Wymiary | 28 x 25 x 12 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 33 x 22 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 749 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 320 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |