zrób to sam
Figurka do pomalowania Miś
- Nr katalogowy:
STN8813
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,99 zł / szt
24,59 zł brutto
Painting studio Figurka Miś
Figurka miś do pomalowania to doskonała kreatywna zabawa. Zestaw zawiera figurkę gipsową w kształcie misia, farby w 5 kolorach (różowy, pomarańczowy, zielony, biały, niebieski), pędzelek oraz tackę.
| Waga | 590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 205 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8813 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Figurki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 20 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Gips |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |