głośniki
Głośniki komputerowe V14 2.1 11W USB+bluetooth
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 11
- Złącza: 3,5 mm minijack, 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
41,19 zł / szt
50,66 zł brutto
Kompaktowy system głośników 2.1 z subwooferem i satelitami stereo. Najnowszy Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie bezprzewodowe. Jasne podświetlenie LED subwoofera stworzy wyjątkową atmosferę podczas grania, słuchania muzyki i oglądania filmów. Plug and play zasilanie przez USB, dźwięk przez gniazdo Jack 3,5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 |
| Złącza | 3,5 mm minijack, 1 x USB |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 |
| Wymiary | 12 x 12.5 x 22.5 cm |
| Waga | 0.56 |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie, Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 140 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |