moduły SFP, DAC
Moduł UACC-OM-SFP28-SR Optical Module SFP28, 25Gbps, SR
- Max. prędkość przesyłu: 25
- Typ / długość fali: 850 nm
- Rodzaj światłowodu: Multi-mode
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
159,98 zł / szt
196,78 zł brutto
Transceiver SFP28 obsługujący połączenia 25G do 100 m przy użyciu światłowodu wielomodowego ze złączem dupleksowym LC UPC.
- Maksymalna szybkość transmisji danych: 25 Gb/s
- Zgodny z interfejsami SFP28, SFP+ i SFP
- Złącze dupleksowe LC UPC
- Obsługuje połączenia światłowodowe wielomodowe do 100 m
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 25 x 20 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 25 |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Zasięg | 100 m |
| Standard | SFP28 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |