głośniki
Głośniki ARYS RGB 2.0
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
79,02 zł / szt
97,19 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 165 x 160 x 75 mm |
| Waga | 577 |
| Pozostałe parametry | Podświetlenie RGB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 165 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |