Głośnik Tower LED TWS Bluetooth
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 16
- Czas pracy na baterii/bateriach: 8
- Pełna specyfikacja
Głośniki bezprzewodowy TRACER Tower LED z TWS i BLUETOOTH
Bezprzewodowy głośnik Tracer Tower z efektownym podświetleniem LED to urządzenie, które pozytywnie nastraja, gdziekolwiek się pojawi. Idealne na spontaniczną imprezę w plenerze lub niewielką domówkę. Ten stylowy wysokiej jakości głośnik zachwyci Twoich gości świetnym brzmieniem i dużą mocą. Dzięki technologii Bluetooth możesz odtwarzać ulubioną muzykę bezprzewodowo.
Technologia TWS stwórz mocny zestaw stereo.
Wyświetlacz LCD.
Wbudowany moduł FM.
Pilot zdalnego sterowania w zestawie.
Moc RMS 16 W.
Bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.0.
Podświetlenie LED RGB.
Wbudowany akumulator ładowany przez złącze USB.
Tryb karaoke i mikrofon.
W zestawie pasek na ramie, do wygodniejszego przenoszenia.
Idealny pomysł na imprezę
Głośnik Tracer Tower działa w nowoczesnej technologii True Wireless Stereo, dzięki której można sparować ze sobą dwa bezprzewodowe głośniki poprzez Bluetooth i odtwarzać ze smartfona dźwięk w trybie stereo bez opóźnień i utraty jakości.
Efekty świetlne
Z głośnikiem Tracer Tower uzyskasz nie tylko wysokiej jakości nagłośnienie, ale także stworzysz ciekawy klimat. Zorganizuj niepowtarzalną imprezę, korzystając z efektownego wielokolorowego podświetlenia LED oraz trybu karaoke, który oferuje głośnik Tracer Tower. Wystawczy, że podłączysz dołączony do zestawu mikrofon i zabawa gotowa.
Nietuzinkowy wygląd
Tracer Tower to lekki, mobilny głośnik o przemyślanej budowie, stanowiącej połączenie estetyki z funkcjonalnością. Głośnik Tracer idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowo dołączony pasek na ramie ułatwi transport głośnika. Codzienne korzystanie głośnika Tracer Tower dostarczy Ci samej radości, a urządzenie to będzie znakomitym kompanem plenerowych imprez.
Muzyka z różnych źródeł
Słuchaj ulubionej muzyki, a jeśli wolisz podcasty, również możesz odtworzyć je bez przeszkód. Streamuj muzykę z popularnych serwisów muzycznych, z playlisty ze smartfona lub po prostu włącz radio FM.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Złącza | microSD |
| Wymiary | 155 x 175 x 380 mm |
| Waga | 1.42 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1810 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 185 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |