głośniki
Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
102,93 zł / szt
126,60 zł brutto
Głośnik Bluetooth Rebeltec SoundTube 190 black
Głośnik sterowany za pomocą smartphona lub przycisków. Średnica tuby 190mm, długość: 360mm. Kompatybilny z Bluetooth 4,2.
- Czas grania: 7-8h
- Głośniki: 5"" (nisko-średnio tonowy) + 2x 2""(średnio-wysoko tonowy) + 5"" (pasywny)
- Podświetlenie LED świecące w rytm muzyki (mozna wyłączyć)
- Tryby: bluetooth, radio, pen drive, karta microSD, AUX, Karaoke
- Wbudowany akumulator 1500mAh (ładowany z micro USB)
- 4 przyciski multimedialne + 2 pokrętła
- Posiada wyłącznik
- Wyświetlacz LED
- Uchwyty na pasek
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Wbudowane gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
- Gniazdo na mikrofon MONO 6,3mm
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary | 190 x 360 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 215 x 415 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |