głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 460
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 40
- Czas pracy na baterii/bateriach: 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
201,95 zł / szt
248,40 zł brutto
Przenośny odtwarzacz Bluetooth:
- Sterowany za pomocą Smartphona (Bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Wysokiej klasy przetwornik C/A umożliwiający odtworzenie plików bezstratnych
- Typy odczytywanych plików: MP3, WAV, FLAC, WMA, APE
- Kompatybilny z Bluetooth 4.2 (chip CW6693F)
- 2x głośniki 102mm średnio-niskotonowe + 2x głośniki wysokotonowe 37mm
- Tryby: Bluetooth, radio FM, Pendrive, karta microSD, AUX, Microphone IN, rozmowy telefoniczne
- Wielokolorowe podświetlenie RGB w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Podwójny Bass Reflex
- 8 przycisków multimedialnych oraz 3 pokrętła
- Posiada wyłącznik
- Regulacja tonów niskich i wysokich (bass, treble)
- Posiada tekstylny pasek do przenoszenia
- Możliwość ustawienia w pionie oraz poziomie, a także ukośnie
- Wyświetlacz LED
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono z pokrętłami sterowania głośności oraz echa
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 6 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Złącza | 1 x USB 1.1 |
| Wymiary | 460 x 200 x 210 mm |
| Waga | 3.107 |
| Pozostałe parametry | Akumulator Li-Ion 4000mAh 7,4V (ładowany z micro USB) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M) -> microUSB(M) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 240 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |