wizualizery
Wizualizer DC460
- Przetwornik obrazu: CMOS
- Obszar skanowania: 297 x 420 mm
- Głowica: Flexible
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
2 297,00 zł / szt
2 825,31 zł brutto
Kamera dokumentacyjna o rozdzielczości 13 MP z 17-krotnym zoomem optycznym i 8-krotnym zoomem cyfrowym
Optoma DC460 pozwala na dystrybucję przechwytywania obrazu w czasie rzeczywistym wśród dużej publiczności w połączeniu z dowolną technologią dużego ekranu. Zdalne udostępnianie treści wideo nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy połączyć się z dowolnym narzędziem do wideokonferencji (za pośrednictwem komputera), aby umożliwić udostępnianie treści zdalnym odbiorcom. To świetny sposób na stworzenie interaktywnej przestrzeni do nauki lub demonstracji, idealnej do sal lekcyjnych, konferencyjnych i wykładowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Obszar skanowania | 297 x 420 mm |
| Głowica | Flexible |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Liczba pikseli efektywna | 13 Mpix |
| Źródło światła | 3 x LED |
| Wymiary | 200 x 160 x 530 mm |
| Zoom optyczny | 17 |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 260 x 425 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |