rowerki i jeździki
Traktor XL Niebieski
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600710129
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
284,75 zł / szt
350,24 zł brutto
Traktor z nowym designem na pedały w zestawie z przyczepką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 37cm. Wyprodukowany we Francji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600710129 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Traktory |
| Wymiary | 142 x 44 x 54.5 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 780 x 390 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |