Głośnik Bluetooth ABT02BK
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Pełna specyfikacja
Głośnik przenośny "UP!" ABT02BK
Nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze!
- Kompaktowy rozmiar
- Unikalny design
- Czas odtwarzania muzyki: ~4 h
Twoja ulubiona muzyka wszędzie tam gdzie Ty
Żywa grafika, unikalny design, ciekawy kolor i doskonała jakość dźwięku to cechy, które wyróżniają głośnik przenośny UP! ABT02BK. To niewielkie, kompaktowe urządzenie z wbudowanym modułem Bluetooth, w wygodny sposób umożliwia słuchanie ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie. Dzięki niewielkim gabarytom głośnik UP! ABT02BK możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i cieszyć się dźwiękiem z wielu różnych urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety czy laptopy oraz odtwarzać ulubione utwory z własnej biblioteki muzycznej.
Długi czas pracy głośnika
Wejście AUX mini jack pozwala na przewodowe podłączenie głośnika do prawie każdego zewnętrznego urządzenia.
Dzięki zasilaniu bateryjnemu, po pełnym naładowaniu akumulatora, możemy cieszyć się muzyką przez 4 godziny.
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 1.5 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 83 x 33 x 68 mm |
| Waga | 150 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 85 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |