głośniki
Głośnik Asto SoundBar PC Speaker
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 12
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,01 zł / szt
107,02 zł brutto
Elegancki poziomy głośnik zaprojektowany tak, aby doskonale mieścić się pod każdym monitorem
- Moc szczytowa 12W (moc RMS: 6W)
- Bogaty dźwięk stereo z kompaktowego głośnika mieszczącego się pod każdym monitorem
- Duży i podświetlany przycisk głośności
- Złącza słuchawek i mikrofonu umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
| Waga | 970 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wymiary | 11 x 49 x 11 cm |
| Waga | 0.724 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |