muzyczne
Gitara 6 strunowa
- Nr katalogowy:
006919
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,99 zł / szt
45,50 zł brutto
Gitara 55 x 16 x 7cm, 6 strunowa, metalowe struny
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Nr katalogowy | 006919 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Gitara |
| Wymiary | 55 x 18 x 7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 55 x 20,5 x 8,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 498 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 195 x 550 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |