Gaming
GAMEPAD PS3/PC USB TROOPER CZARNY
- D-pad: 8-kierunkowy
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
17,02 zł / szt
20,93 zł brutto
Funkcjonalny gamepad z wibracjami.
Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) oraz 8 kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości funkcji w grach. Silniki wibracyjne wytwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry. Łatwa instalacja. Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10.
| Waga | 327 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 200 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| Liczba przycisków | 12 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |