Gaming
GAMEPAD PS3/PC USB TROOPER CZARNY
- D-pad: 8-kierunkowy
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
17.02 zł / szt
20.93 zł gross
Funkcjonalny gamepad z wibracjami.
Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) oraz 8 kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości funkcji w grach. Silniki wibracyjne wytwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry. Łatwa instalacja. Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10.
| Weight | 327 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| Liczba przycisków | 12 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |