Gamepad eSwap X 2 Pro
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: Tak
- Pełna specyfikacja
Gamepad eSwap X 2 Pro
ESWAP X2 to najnowsza generacja kultowego kontrolera ESWAP X PRO - łącząca znane i doceniane funkcje z nowymi ulepszeniami dla esportowców.
Dzięki technologii Hot-Swap możesz wymieniać moduły (mini-sticki, D-pad, spusty, uchwyty) bez narzędzi i praktycznie w każdej chwili.
Przyciski mechaniczne zapewniają reakcję o 64 % szybszą niż w tradycyjnych przełącznikach membranowych aktywacja już przy 0,01 (0,3 mm).
Nowy D-pad, opracowany we współpracy z profesjonalistami od gier bijatyk, umożliwia płynne prowadzenie ruchów diagonalnych z minimalnym ryzykiem błędu.
Łączność USB-C zapewnia stabilne połączenie i minimalne opóźnienia reakcji pomiędzy naciśnięciem a akcją w grze.
Dodatkowo ESWAP X2 oferuje cztery programowalne przyciski z tyłu, które możesz swobodnie przypisać za pomocą aplikacji ThrustmapperX lub bezpośrednio z poziomu kontrolera.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | Tak |
| Wymiary | 60 x 160 x 120 mm |
| Liczba przycisków | 16 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 200 x 235 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |