gry
Gra Detektyw
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
078100
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
Gra towarzyska Detektyw
Zostań Detektywem i znajdź poszukiwanego.
| Waga | 497 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 305 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 078100 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 8 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |