radioodtwarzacze
Radio TRA-2235 BK
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6.4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- System: Radio
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,67 zł / szt
88,15 zł brutto
Radio TRA-2235 BK
Specyfikacja techniczna
| Producent | Roadstar |
|---|---|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6.4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Wymiary | 210x20x120 mm |
| Waga | 0.5 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel AC |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 225 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |