frytownice
Frytkownica Spring Roll 2,5l Biała
- Moc: 1800
- Pojemność misy/pojemnika: 2.5
- Wyświetlacz LCD: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
79,48 zł / szt
97,76 zł brutto
Frytkownica Spring Roll
Frytkownica Esperanza SPRING ROLL z pewnością zachwyci wszystkich miłośników przekąsek z ziemniaków i smażonych mięs. Urządzenie umożliwia usmażenie w kilka minut idealnych frytek - chrupiących z zewnątrz i miękkich w środku. Można w nim również smażyć inne produkty takie jak mięso, grzyby czy warzywa. Dzięki wysokiej mocy smażenie jest szybkie i bardzo łatwe.
Możliwość regulacji temperatury zapewnia pełną kontrolę nad poziomem wysmażenia dań. Z naszą frytkownicą możesz się cieszyć pusznymi domowymi frytkami!
| Waga | 2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 330 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 1800 |
| Pojemność misy/pojemnika | 2.5 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 29 x 25 x 20 cm |
| Waga | 1.95 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu zasilającego | 75 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |