Gry logiczne Laser Maze
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
76406
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Gry logiczne Laser Maze
THINK FUN jest linią układanek i gier logicznych, które łączą świetną zabawę z ćwiczeniem szarych komórek oraz rozwijaniem kreatywności. Światła i lustra mogą sprawić, że wszystko wygląda magicznie, ale tak naprawdę to nauka i spora dawka potęgi umysłu to coś czego potrzeba by pokierować promieniem lasera w szeregu labiryntów ćwiczących umysł. Przygotuj się na satysfakcjonujący trening umysłu i wysiłek dla szarych komórek, gdy usiłujesz rozruszać swój umysł! Twój cel: Dla każdej karty z wyzwaniem, ułóż laser i klocki na planszy tak, aby podświetlić wskazaną liczbę celów. Zawartość i cechy gry: 60 kart z zadaniami i rozwiązaniami, tokeny do gry, plansza, baterie (dołączone do zestawu)
| Waga | 784 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 x 235 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 76406 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,1 x 7,6 x 26,7 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Bateria LR44 |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |