adaptery
Adapter Displayport Mini(M)->HDMI(F)
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: Mini DisplayPort Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,59 zł / szt
17,95 zł brutto
Adapter Mini DisplayPort(męski) do HDMI (żeński).
Adapter wspiera obsługę Apple MacBook(serie Air oraz Pro) ze wszystkimi monitorami i rzutnikami z portem HDMI. Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, sterowników czy też oprogramowania.
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 120 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | Mini DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed |
| Wymiary | 45 x 20 x 15 mm |
| Waga | 10 |
| Akcesoria w zestawie | - Rozdzielczość wideo: do 1920 x 1200 x 60Hz 1080p |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |