filamenty
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/marble
- Rodzaj filamentu: PLA
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,42 zł / szt
53,41 zł brutto
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/marble
- Ze względu na łatwość druku jest najchętniej stosowany przez początkujących amatorów druku 3D
- Przeznaczony do wszystkich drukarek 3D na rynku otwartych na materiały różnych producentów
- Nie wymaga podgrzewanego blatu roboczego drukarki
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 210 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpuli: 20 x 6.7 x 5.3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Inne |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |