torby/etui/plecaki
Etui sleeve 13.3 czarne
- Wymiary:
Maksymalny wymiar urządzenia: 260 x 350 mm
- Pasuje do:
Notebooki, ultrabooki do 13.3"
- Rodzaj: Etui
- Full specification
Status: Out of stock
42.85 zł / szt
52.71 zł gross
Miękkie etui na laptopy, ultrabooki, Macbooki o przekątnej do 13,3" (260 x 350 mm)
- Pochłaniająca wstrząsy elastyczna pianka neoprenowa zapewnia maksymalną elastyczność i wytrzymałość
- Chroni urządzenie przed zadrapaniami i wstrząsami
- Pakowanie od góry ułatwiające użytkowanie i 2 długie suwaki zamka błyskawicznego
- Kształt pozwalający na łatwe umieszczenie w walizce lub torbie
- Miękki i lekki
- Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Wymiary | Maksymalny wymiar urządzenia: 260 x 350 mm |
| Pasuje do | Notebooki, ultrabooki do 13.3" |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 350 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |