torby/etui/plecaki
Etui Skin URBAN 16 Szare
- Wymiary:
405 x 275 x 20 mm
- Waga: 255
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
105,74 zł / szt
130,06 zł brutto
Dopasowana ochrona Twojego MacBooka wykonana z wytrzymałego neoprenu
Etui Skin URBAN oferuje dopasowaną ochronę dla bezpiecznego transportu Twojego MacBooka. Łączy stylowy design z wytrzymałymi materiałami wysokiej jakości i praktycznymi detalami. Niezależnie od tego, czy znajduje się w plecaku, czy w dłoni dzięki etui Skin URBAN Twoje urządzenie jest zawsze pod ręką i optymalnie chronione.
- Elastyczne dopasowanie, opracowane specjalnie dla MacBooków
- Praktyczna pętla do łatwego wyjmowania z plecaka lub torby
- Miękka wewnętrzna podszewka ze sztucznego futra dla dodatkowej ochrony
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Produkowane w sposób uczciwy i zrównoważony z przetworzonych butelek PET
- Nadaje się również do notebooków innych marek
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 405 x 275 x 20 mm |
| Waga | 255 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 325 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |