Odbiornik Bluetooth USB Nano Fly V5.0 class II
- Zasięg: Klasa 2. - 10m
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Interfejs: USB
- Pełna specyfikacja
Działaj wydajniej z Natec Fly
Poznaj Natec Fly niewielki odbiornik BT 5.0, który usprawni Twoją pracę i pozwoli połączyć kilka urządzeń równocześnie. Postaw na prostą obsługę i kompatybilność z systemami Windows. Z Natec Fly to łatwe, jak nigdy.
Cechy główne
Połącz do 7 urządzeń jednocześnie
Używasz akcesoriów bezprzewodowych i chcesz połączyć je ze swoim komputerem stacjonarnym? Ten niewielki odbiornik umożliwi równoczesne działanie nawet 7 urządzeniom BT jednocześnie. Dużą zaletą jest też maksymalny zasięg, wynoszący aż 20 m. Problemy ze stabilnym połączeniem? Z Natec Fly możesz o nich zapomnieć.
Jeszcze niższe zużycie energii
Używaj sprzętu z technologią niskiego zużycia energii (BLE), zachowując przy tym wygodę i stabilność komunikacji. Dzięki Natec Fly skorzystasz z nich z łatwością, ograniczając częstą wymianę baterii i troszcząc się o środowisko.
Cechy dodatkowe
Szybko i wygodnie
Zapomnij o instalacji dodatkowych aplikacji bądź problematycznych sterowników. Wystarczy jedynie, że podłączysz Natec Fly do swojego komputera. To naprawdę proste.
Kompatybilność z systemami Windows
Natec Fly to niezawodność i pełna kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows 7/8/10/11. Ciesz się wygodą i działaniem od pierwszych sekund.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 105 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |