radioodtwarzacze
Radio TRA-2235 BK
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6.4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- System: Radio
- Full specification
Status: Out of stock
71.67 zł / szt
88.15 zł gross
Radio TRA-2235 BK
| Weight | 670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 225 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Roadstar |
|---|---|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6.4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Wymiary | 210x20x120 mm |
| Waga | 0.5 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel AC |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |