torby/etui/plecaki
Torba IOTA 15,6 do notebooka Czarna
- Wymiary:
39 31 5.5 cm
- Rodzaj: Torba
- Pasek na ramię: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
44.72 zł / szt
55.01 zł gross
Torba do notebooka IOTA czarna
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 440 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Wymiary | 39 31 5.5 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |