torby, etui i plecaki
Torba albany HC110 Czarna
- Wymiary:
15 x 10 x 13 cm
- Waga: 325
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
107.94 zł / szt
132.77 zł gross
- Torba na sprzęt do przechowywania i ochrony przed zabrudzeniami i zadrapaniami kamery z akcesoriami
- Główny otwór z dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym
- Zapinana na zamek przednia kieszeń na akcesoria, takie jak kable, karty pamięci i baterie
- Siatkowe kieszenie boczne
- Szlufka na pasek dla większego komfortu noszenia
- Wyściełany uchwyt
- Regulowany, odpinany pasek na ramię
- Regulowana wewnętrzna przegroda zapewniająca przejrzystą organizację
- Stabilna podstawa torby wykonana z wytrzymałego i sprężystego materiału EVA
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 10 x 13 cm |
| Waga | 325 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 305 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 190 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |