torby/etui/plecaki
Torba IOTA 15,6 do notebooka Czarna
- Wymiary:
39 31 5.5 cm
- Rodzaj: Torba
- Pasek na ramię: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,72 zł / szt
55,01 zł brutto
Torba do notebooka IOTA czarna
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Wymiary | 39 31 5.5 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 440 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |