Mysz Corsair Katar Pro XT
- Model:
KATAR PRO XT
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (maks.): 18000
- Full specification
Mysz Corsair Katar Pro XT
Ważąca zaledwie 73 g mysz KATAR PRO XT jest lekka i zwinnie działa przez wiele godzin szybkiej gry w stylu FPS lub MOBA. Kompaktowa, symetryczna konstrukcja doskonale nadaje się do chwytania całą dłonią i koniuszkami palców. Przewód w osłonie z linki spadochronowej redukuje opór, umożliwiając szybsze, mocniejsze i precyzyjniejsze ruchy myszą.
ZWYCIĘSKA PRECYZJA
Przyciski CORSAIR QUICKSTRIKE mają sprężynującą konstrukcję bez odstępu między lewym i prawym przyciskiem a ich przełącznikami. Dzięki temu wszystkie kliknięcia, strzały i zaklęcia są rejestrowane jeszcze szybciej niż dotychczas.
CZUJNIK OPTYCZNY 18 000 DPI
Możliwość regulacji co 1 DPI i trzy gotowe ustawienia DPI zapewniają precyzję i dokładne śledzenie, których potrzebujesz, by odnosić zwycięstwa.
INTELIGENTNE STEROWANIE I NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia sterowanie efektownym, dynamicznym podświetleniem RGB, programowanie zaawansowanych makr i pełną synchronizację podświetlenia systemu, w tym układu chłodzenia, wentylatorów i urządzeń peryferyjnych zgodnych z technologiami CORSAIR.
Technical Specifications
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Model | KATAR PRO XT |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) | 18000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Waga | 73 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 120 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |